GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

 A Sistem Group olarak, müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi personelimiz ile temizlik konusundaki her türlü ihtiyacı karşılamaktayız.
Hizmet sektörünün en önemli dallarından biri olan temizlik hizmetimizde, yaşanılan alanların güzelliğinin ve estetiğini korumanın yanı sıra sağlıklı ve hijyenik ortamlar yaratmayı hedeflemekteyiz.
Günlük ofis temizliğinden endüstriyel temizliğe, hijyenik alanların temizliğinden cam temizliğine kadar birçok farklı temizlik hizmeti sunan A Sistem Group , en yeni teknolojik ürünleri ve temizlik yöntemlerini kullanarak kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.
Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına ve kirin cinsine göre değişiklik göstermektedir. A Sistem Group  temizlik personelleri sahip oldukları bilgi ve tecrübeyle, kullanılacak tüm araç-gereç ve temizlik ürünü seçiminde çevreye ve insan sağlığına zararsız seçimler yapmaktadır.
Yalnızca görünür yüzeylerde değil görünmeyen kısımlarda da kir, mikrop ve bakteri bulunabileceğinin bilincinde olan personelimiz, hizmet sundukları tüm alanlarda %100 hijyen sağlanacağının garantisini vermektedir.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.